Dek'za Jiv'undus

______________Księgi Legionu________________


#1 2007-10-17 11:06:50

Nenheri

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 22
Punktów :   

zasoby dek'zowskiej sakwy

Większość z was wyraziła chęć na zdobycie schronienia klanowego.
To od was będzie zależało jak szybko uda się go zdobyć.

Z racji tego, że usłyszałam ostatnimi czasy wiele nieciekawych słów od was, ogłaszam co następuje:
Złoto wpłacane do klanowego magazynu rozdzielane będzie na dwoje;

1. Składka obowiązkowa składana wraz z materiałami na ręcę Verimorva pod koniec tygodnia (przypominam, wysokość składki wynosi krąg danej osoby pomnożony przez 30 tysięcy sztuk złota)

2. Składka, którą pokryje się zakup ewentualnego schronienia klanowego - według uznania, z zastrzeżeniem, że przeznaczone złoto ma być odłożone na siedzibę Legionu.

Unikanie wpłaty materiałów, czy też złota słowami "bo nie wiem, czy idzie na klan", czy "nie będę pracował na bande nierobów" sprawia, że zamiast rozwijać się stoimy w miejscu... (bo przecież łatwiej powiedzieć, nic nie robią, niż samemu zacząć robić cokolwiek)
_______________
Dziś pojawi się zapis, w którym na bieżąco uwzględniane będą wydatki Legionu z ostatnich tygodni, obecny stan konta, oraz to, czego poszukiwanie niezbędne będzie do zdobycia wyposażenia dla tych, którym przysługuje z racji osiągniętego kręgu


Przeze mnie droga w naród zatracenia...
Przeze mnie droga w wiekuiste męki....
Przeze mnie droga w miasto utrapienia...
Jam dzieło wielkiej, niepożytej ręki....

Offline

 

#2 2007-10-30 04:21:42

Ent

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: zasoby dek'zowskiej sakwy

Tak sobie mysle.. ze mozna by zdobyc partisant's hideout czy cos zamiast kupwoac..
Niestety podroze kiepskie.. Raczej watpie by ta kryjowka sprostala naszym wymaganiom..
Ale to co darmo.. jest dobre.. chyba.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magiczne.pun.pl www.eti.pun.pl www.eti2009.pun.pl www.polski-rp.pun.pl www.netkomp.pun.pl