Dek'za Jiv'undus

______________Księgi Legionu________________


#1 2007-10-04 02:29:59

Ent

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Pilnie poszukiwane.

Na tych kartach prosze umieszczać pilnie potrzebne przedmioty (najczęściej będą to recepty) które ktoś z członków legionu mógłby zdobyć przy okazji.. bądź można zaplanować jakąś większą wyprawe, zależy od chęci i sytuacji.

Prosze o nie zaśmiecanie tematu i edytowanie wypowiedzi.. Każdą prośbe prosze uzasadnić i poprzeć argumentem np. z działu "Kuźnia", krótko i na temat.(Zawsze pozostaje wytłumaczenie, iż jest to własna zachcianka hrh.. Takie tłumaczenia też można rozpatrywać.)

Ostatnio edytowany przez Ent (2007-10-04 02:48:52)

Offline

 

#2 2007-10-04 02:32:41

Ent

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pilnie poszukiwane.

Jakby ktoś polował na bezrozumnych których dusze da się łapać w kryształy, prosiłbym o złapanie mi kilku takowych duchów do czerwonych kryształów.  Potrzebuje takiego z dziesięcioma duszami, ale kryształ nawet z trzema będzie mile widziany.

Kryształ potrzebny mi do broni - łza maga, chcę zmodernizować ją o "acumen" który jest mi niezbędny w sytuacjach, gdy mój demon obrywa i musze go prędko wspomóc magią leczącą.

Offline

 

#3 2007-10-08 08:19:37

Nenheri

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Pilnie poszukiwane.

Każdego, kto tylko na odpowiednim stopniu magicznego, bądź wojakowego wtajemniczenia proszę o szukanie części na buty/rękawice niebieskiego wilka ( potrzebne dwa komplety kluczy)
Można je znaleźć przy Trivesach i Doomach pod zakazanymi wrotami.
________________
Bardzo pilne!!!!


Przeze mnie droga w naród zatracenia...
Przeze mnie droga w wiekuiste męki....
Przeze mnie droga w miasto utrapienia...
Jam dzieło wielkiej, niepożytej ręki....

Offline

 

#4 2007-10-10 10:01:39

Repagir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pilnie poszukiwane.

Niedlugo, to znaczy na 64 i 66 kregu beda mi potrzebne dwa nowe amulety: Ritual of Life i The Honor of Pa'agrio (to odnawianie CP pojedyncze i masowe). Amulety te leca w katakumbach wiec tym razem samemu mi sie nie uda. Moby ktore rzucaja te amulety to 58 i 62.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dadexforum.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl www.zdrowie.pun.pl www.cs2dsite.pun.pl www.rolnictwoap2007.pun.pl