Dek'za Jiv'undus

______________Księgi Legionu________________


#1 2007-09-21 11:21:59

Nenheri

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 22
Punktów :   

Piąta ranga klanu

W związku z zapytaniami o piąty stopień klanu, umieszczam zadanie, które musimy zrobić, aby podnieść Legion o kolejną rangę - zadanie będziemy robić z doskoku, w chwilach wolniejszych od obowiązków...
_____________________________


                                Zadanie na piątą rangę klanu

LIDER:
1. Rozmowa z Sir Gustafem Altebaltdem w Oren.
Wyrazi swoją chęć niesienia pomocy młodym i odważnym dowódcom. Obieca dać potrzebny do rozwinięcia klanu przedmiot: Dowód Aspiracji. Poprosi, aby połączyć z nim siły i wspomóc go w przygotowaniach do walki ze smokiem Antharasem.

2. Rozmowa z Martien w Giran, który jest w północno-wschodniej części miasta.
On poprosi , by zdobyć:
 Thunder Wyrm eggs,
 Drake eggs,
  Blitz Wyrm eggs, i
 Mist Drake eggs,
po 10 sztuk z każdego rodzaju.

KLAN + LIDER:
3. Aby zdobyć jaja muszę  zadawać ostatni cios bestiom.
Thunder Wyrms i Drake są we wschodniej części Doliny Smoków.
Aby zdobyć jaja Blitz Wyrm i Mist Drake musimy odszukać zwłoki Poszukiwaczy, których wcześniej wysłano z tą misją. Trzy ciała (Corpse of Lutz, Corpse of Kurtz, Corpse of Fritz) są w tej samej części Doliny Smoków. Po "rozmowie" ze zwłokami uzyskam kilka potrzebnych jaj, oraz możliwość porachowania kości Blitz Wyrm (pojawią się po rozmowie ze zwłokami), na których musimy zdobyć brakujące jaja.
Dodatkowo  ze zwłok Kurtza  dostaniemy Broszkę Sroki.
(40 jaj, po 10 każdego rodzaju i Brooch of Magpie)

LIDER:
4. Kolejna podróż do Giran i rozmowa z  kowalem Kusto, który wymieni Brooch of Magpie na Black Anvil Coin (Monetę Czarnego Kowadła).

5. Wędrówka do Martiena i oddanie mu znalezionych jaj.

6. Powrót do Sir Gustafa Altebaltda do Oren, który zleca kolejne zadanie wysyłając mnie do Wioski Łowców do kowala Balthazara.

KLAN + LIDER:
7. Balthazar pośle nas do Cytadeli, w celu  upolowania:
 Lesser Giant Soldiers
 Lesser Giant Scouts.
(Musimy na nich zdobyć 10 Titan's Powerstones i 10 Nebulite Crystals).
Balthazar ponadto wymieni Black Anvil Coin na receptę Titan's Powerstone, której będzie potrzebował krasnal, aby zrobić Titan's Powerstone, bo z bestii wypadają Broken Titan's Powerstone.

      !!!Recepta ma drugi poziom i 25% szans na powodzenie przy kuciu, więc trzeba będzie zebrać sporo Broken Titan's Powerstone!!!


LIDER:
8. Gdy już będziemy mieli 10 Titan's Powerstones i 10 Nebulite Crystals muszę oddać je Balthazarowi.

9. Powrót do Sir Gustafa Altebaltda do Oren, który odeśle mnie do Sir Erica Rodemaia do Aden.

10. On z kolei nakaże rozmowę z Wiedźmą Cleo, która mieszka  na wschód od Aden, za mostem na drodze przed wejsciem na Cmentarz.

11. Wiedźma podaruje mi spisaną na papierze łamigłówkę, którą powinnam odnieść Sir Ericowi Rodemaiowi, aby ją rozwiązał.

!!! i tu zaczyna się prawdziwa zabawa!!!


KLAN + LIDER:
12. Idziemy na Cmentarz, gdzie musimy zabijać Grave Keepers. muszę zadawać ostatni cios, aby mogły pojawić się bestie zwane Grave Keymaster, które mają oddać nam 6 kluczy (Imperial Key)

13. Gdy zdobędziemy kluczę  muszę Sama! dobić Imperial Grave Keepera, który jest w zachodniej części Cmentarza.

14. Walka z nim będzie trudna, bo z pomocą przyjdą mu Imperial Slaves - Legioniści do was należy zadanie wyplenienia ich.

Ponadto w czasie walki Imperial Grave Keeper będzie teleportował postacie w różne miejsca Cmentarza. Gdy ktoś zostanie wyteleportowany, szybko wraca do miejsca walki- sytuacja taka może mieć miejsce dokładnie 2 razy podczas  walki. Lider musi zadać Imperial Grave Keeperowi ostatni cios.
Po jego zabiciu pojawi się Imperial Coffer. Aby otworzyć kufer należy użyć kluczy zdobytych z bestii. W nim będzie Berło Rozumu.

LIDER:
15. Z berłem wracam do Sir Erica Rodemaia do Aden, a stamtąd  wędruję do Oren do Sir Gustafa Altebaltda. W nagrodę dostajemy odznakę z którą wędrujemy do gildii prosząc o podniesienie ragi klanu.


Przeze mnie droga w naród zatracenia...
Przeze mnie droga w wiekuiste męki....
Przeze mnie droga w miasto utrapienia...
Jam dzieło wielkiej, niepożytej ręki....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutotown.pun.pl www.rani.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.samurajowie.pun.pl